Gmail Güncellendi, Artık Zip Dosyaları Yüklenebilecek!

blank

Gmail uygulaması şüphesiz ki sadece Android değil tüm platformlardaki en iyi uygulamalardandır. Ancak her ne kadar mükemmel bir uygulama da olsa, kullanıcıların ihtiyacı olan bazı eksiklikleri bulunmaktaydı. Mesela en can sıkıcı problemlerden biri ise Zip dosyalarının yüklenememesiydi. Google, bir sürpriz yaparak Gmail uygulamasını nihayet Android için güncelledi ve zip dosya formatına destek geldi.

teknik destek

Zip dosyalarının desteği sayesinde kullanıcılar artık kendilerine gönderilen emaillerdeki zip dosyalarını telefonlarına yükleyebilecekler.

Bir başka yenilik ise, otomatik tatil cevaplayıcı hizmeti. Bu hizmet sayesinde tatildeyken size email gönderen kişilere veya sadece sizin kişi listenizdekiler için özel olarak belirleyeceğiniz otomatik emaili cevap olarak gönderebileceksiniz. Bu sayede tatilin tadını çok daha fazla çıkarabileceksiniz.

Google ayrıca KitKat için yazdırma hizmetini de eklemişti. Şimdi bu güncellemeyle birlikte Gmail uygulamasına da yazdırma desteği eklenmiş durumda. Tabi bu hizmeti ancak Android 4.4.x KitKat kullanıcıları görebilecekler.

Bu güncellemelerle bir çok kullanıcının ihtiyaçları giderilmiş oldu ve bir çoğu için de faydalı olacağı kesin. Güncelleme tüm kullanıcılar için dağıtılacak ancak şimdilik biraz yavaş ilerlemekte. Bu güncellemeler tüm kullanıcılar için bazen bir kaç haftayı alabiliyor. Eğer beklemek istemiyorsanız, Gmail uygulamasını tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Kaynak: androidandme 

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!