Gmail Oturum Aç Kaydol Google Play Store' de Kullan

banner186

Google Gmail hesabı nasıl açılır? Google Play için Gmail hesabı oluşturma kaydolma nasıl yapılır? Gmail oturum aç kaydol Android telefonda, tablette Google Play Store kullan. Yıllar önce en çok tercih edilen mail hesapları Yahoo ve Hotmail, saltanatını

Gmail Oturum Aç Kaydol Google Play Store' de Kullan

banner192
Google Gmail hesabı nasıl açılır? Google Play için Gmail hesabı oluşturma kaydolma nasıl yapılır? Gmail oturum aç kaydol Android telefonda, tablette Google Play Store kullan. Yıllar önce en çok tercih edilen mail hesapları Yahoo ve Hotmail, saltanatını Gmail'e bıraktı. Özellikle Android işletim sisteminin hızlı yükselişiyle Gmail faktörü önemli oldu. Android kullanan hemen hemen çoğu kullanıcılarının Gmail hesabı bulunmaktadır. Gmail kullanım oranlarını hesaplamak gerekirse, sadece Android mobil cihaz kullanıcı sayıları dünyada çoğu ülkede %50 - 80 arasında yerini almakta.

Gmail Oturum Aç Kaydol

Gmail hesabı nasıl açılır:
 1. Gmail.com adresine giriş yapınız. Aşağıda yer alan "Hesap oluştur" bölümüne giriş yapınız.
 2. Google Hesabı için Ad Soyadı, kullanıcı adı ve şifre belirledikten sonra ileri seçeneği ile hesabınızı oluşturuyorsunuz.
 3. Eğer bilgisayardan Gmail hesabı açıyorsanız Mevcut e-posta adresiniz seçeneğini veya cep telefonu seçeneğini doldurmanız gerekiyor.
 4. Gmail hesabınız varsa Google Play Store uygulamasını çalıştırdığınızda mevcut hesap seçeneği ile devam edebilirsiniz.
Gmail Oturum Aç Kaydol 2016 Gmail Oturum Aç Kaydol

Gmail hesap giriş sorunları Google Play Store hataları

Google Gmail hesap sorunlarının çözümleri:
 • Önbelleği ve çerezleri temizleyiniz. Ayarlardan uygulamalar bölümünden Google Play Store uygulamasını bulup önbelleği temizleyebilirsiniz. Ayarlar > Uygulamalar > Tümü > Google Play Store verilerini temizleyin.
 • Tarayıcı üzerinden hesabınıza giriş deneyiniz. Farklı tarayıcılar denenebilir.
 • Google Play Store uygulamasını kaldırıp yeniden yükleyiniz.
 • Telefonu yeniden başlatınız ve Google hesabınızı yeniden ekleyin.
 • Google Play hesabını kaldırıp tekrar ekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar girerek cihazda kayıtlı olan Google hesabınızı kaldırın.
 • Google Play Store uygulamasının eski sürümlerini deneyiniz.
 • Sorun hala devam ediyorsa cihazı fabrika ayarlarına çeviriniz.
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Ay - 1 yıl önce
Sala
Avatar
goksel - 12 ay önce
Sakatl
Avatar
Berat alp - 8 ay önce
Benden
Avatar
gizem - 6 ay önce
Sacma seyler yaziyo bn oyun istiyommmm