Gmail’in Yeni Arayüzü Birkaç Gün İçerisinde Kullanıcılara Sunulacak!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kısa süre önce ortaya çıkan Gmail’in yeni arayüzü çarşamba günü kullanıcıların beğenisine sunulacak. Google I/O etkinliğinde ortaya çıkarılan ancak detayları hakkında bilgi verilmeyen uygulamanın hem masaüstü hem de Android uygulamasında yenilikler ön görülüyor.

Andronova

Alt bölümde yer alan fotoğrafta Gmail’in web sürümüne ait detaylar yer almakta. Yeni arayüzde sekmeli bir yapının benimsendiği gözlerden kaçmıyor.  Birincil ya da Temel, Sosyal, Promosyonlar, Güncellemeler ve Forum başlıkları altında beş sekmeden oluşan ana hatlarda gelen mailler, kendi gruplarında yer alacak.

Web tasarımında sergilenecek yeniliklerin aynı süreçte Android uygulamasında da yer bulacağını bildiriliyor. Alt bölümde sunulan görselde ise Gmail’in Android uygulamasının yeni hali sergilenmekte. Web tasarımında karşımıza çıkan beş sekmenin akıllı telefonlarda da yer alacağı görülüyor.

Çarşamba günü sunulacak resmi güncelleme ile yenilikler hakkında daha fazla detaya sahip olacağız.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.