Google Akıllı Takvim Timeful’u Satın Aldı!

blank

Google, kendi uygulamalarını geliştirmek amacıyla bir süredir ilgilendiği Timeful şirketini satın alarak bünyesine dahil etti. Akıllı takvim programı Timeful, artık Google’ın bünyesinde hizmet verecek.

teknik destek

Özel bir algoritma sistemine sahip olan Timeful, siz kullandıkça öğreniyor ve kendini geliştiriyor. Kişisel içerik girişlerinizi, notlarınızı, hatırlatmalarınızı ve işlerinizi algılıyor ve bu bilgileri algoritmasını kullanarak analiz ediyor, boş zamanlarınızı belirleyerek size otomatik öneriler sunuyor. Ertelediğiniz işler için veya egzersiz planınız için size bildirimler gönderiyor.

Google Yöneticileri Timeful’dan övgü ile bahsediyorlar, kullanıcıların kişisel planlamalarını, alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını anlayarak, hayatını ve vaktini organize etmesine yardımcı olan son derece etkileyici bir sistem olduğu belirtiliyor.

Bundan sonra Timeful ekibi tüm dikkatini Google uygulamalarını desteklemeye verecek. Timeful’un sunduğu teknoloji ve özellikler artık Google’ın Gmail, Inbox, Google Calendar gibi platformlarına entegre edilerek Android kullanıcılarına sunulacak.

Timeful uygulaması şimdilik sadece iOS platformunda bulunuyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!