Google Allo APK indir yükle Android telefon dene

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Google Duo görüntülü arama uygulamasından sonra Google Allo mesajlaşma uygulamasını yayınladı. Android ve iPhone mağazasında. Google Allo nasıl kullanılır?

Ad imageAd image

Google Allo nasıl indirilir? Google Allo nasıl yüklenir nasıl kullanılır? Google Allo Türkiye’ de ne zaman kullanılabilecek? Görüntülü arama nasıl yapılır?

Google, kısa süre önce yayınladığı görüntülü konuşma uygulaması Google Duo‘ yu kullanıcılarına sundu. Şimdi de Google, Google Allo uygulamasını bugün indirmeye açtı.

Google Allo uygulaması, şimdilik her ülke için geçerli değil. Bu ülkeler arasında Türkiye‘ de var. Ama aşağıda verdiğimiz indirme adresinden ücretsiz olarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Google Allo APK indir yükle Android telefon dene

Ad imageAd image

Google Allo APK Android indir

Google Allo özellikleri

Gelişmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanımda mesajlaşmasının yanı sıra uygulama içerisinden merak ettiğiniz konular için bilgi araması yapabiliyorsunuz. Yani Google’ de arama yapıyor gibi.

Google Allo uygulamasının önemli bir özelliği ise “akıllı yanıtlama” hizmeti. Gelen mesajlar için önerilen cevaplar ekrana gelebiliyor. Bunlardan her hangi birini seçip direk yanıt verebiliyorsunuz.

Her uygulamada olduğu gibi emoji, sticker ve fotoğraf için desteği bulunmaktadır. Unutmadan Google’ nin yakın zamanda çıkardığı Google Duo uygulamasını kullanmadıysanız denemenizi öneririm.

Google Allo uygulaması Türkiye’ ye ne zaman gelecek? Uygulama bugün açıldı. Dünya genelinde 1 hafta içerisinde yer alması bekleniyor. Şuan Türkiye için Google Play Store veya App Store‘ dan indirilemiyor.

Ad imageAd image

Ama beklemeden indirmek istiyorsanız Google Allo APK dosyasını bu adresten apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=120934 ücretsiz indirebilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 21:59

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir