Google Allo APK indir yükle Android telefon dene

banner186

Google Duo görüntülü arama uygulamasından sonra Google Allo mesajlaşma uygulamasını yayınladı. Android için Google Play Store ve iPhone için App Store mağazasından ücretsiz indir yükle. Google Allo nasıl kullanılır?

Google Allo APK indir yükle Android telefon dene
Müşteri Hizmetleri 21 Eylül 2016 Çarşamba 15:19

banner192

Google Allo nasıl indirilirGoogle Allo nasıl yüklenirGoogle Allo Android HTC, LG, Sony Xperia, Android One 4G, Discovery, Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 / Edge, Note, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7 J8, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Google Allo nasıl kullanılır? Google Allo Türkiye' de ne zaman kullanılabilecek? Görüntülü arama nasıl yapılır?

Google, kısa süre önce yayınladığı görüntülü konuşma uygulaması Google Duo' yu kullanıcılarına sundu. Şimdi de Google, Google Allo uygulamasını bugün indirmeye açtı.

Google Allo uygulaması, şimdilik her ülke için geçerli değil. Bu ülkeler arasında Türkiye' de var. Ama aşağıda verdiğimiz indirme adresinden ücretsiz olarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.


Google Allo APK indir yükle Android telefon dene

Google Allo APK indir yükle Android telefon dene

Google Allo APK Android indir


Google Allo özellikleri


Gelişmiş bir mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanımda mesajlaşmasının yanı sıra uygulama içerisinden merak ettiğiniz konular için bilgi araması yapabiliyorsunuz. Yani Google' de arama yapıyor gibi.

Google Allo uygulamasının önemli bir özelliği ise "akıllı yanıtlama" hizmeti. Gelen mesajlar için önerilen cevaplar ekrana gelebiliyor. Bunlardan her hangi birini seçip direk yanıt verebiliyorsunuz.

Her uygulamada olduğu gibi emoji, sticker ve fotoğraf için desteği bulunmaktadır. Unutmadan Google' nin yakın zamanda çıkardığı Google Duo uygulamasını kullanmadıysanız denemenizi öneririm.

Google Allo uygulaması Türkiye' ye ne zaman gelecek? Uygulama bugün açıldı. Dünya genelinde 1 hafta içerisinde yer alması bekleniyor. Şuan Türkiye için Google Play Store veya App Store' dan indirilemiyor.

Ama beklemeden indirmek istiyorsanız Google Allo APK dosyasını bu adresten apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=120934 ücretsiz indirebilirsiniz.


Google Allo Türkiye' de ne zaman kullanılabilecek? Google Play Store APK dosyası nasıl indirilir?

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×