Google, Andorid 5.0 Lollipop İçin SDK ve Kurulum İmajlarını Yayınladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurulan Andorid 5.0 Lollipop ve bunu takiben 3 Kasım’da gelecek olan güncellemeleri her beraber bekliyoruz. Google yeni Android’i için geliştiricilerin dört gözle beklediği, Android 5.0 Lollipop SDK ve fabrika imajlarını (system image) yayınladı.

Büyük çaplı yenilik ve güncelleme barındıran Android 5.0 Lolipop, yeni Materyal Tasarım (Material Design) arayüzü ile Android’i baştan sonra değiştiriyor.

İlk olarak Nexus 6 ve Nexus 9‘a gelecek olan ve ardından Nexus 4 dahil diğer Nexus cihazlara da gelecek olan Android 5.0‘ı daha önce denemek isteyen Nexus 5 ve Nexus 7 kullanıcıları için aşağıda fabrika imajlarını indirebilecekleri bağlantılar yer almaktadır. Geliştiriciler için Developer Preview versiyonu altında çalışan ve halen hataların olabileceği bu ön farika imajlarını Andorid 5.0 Lollipop OTA güncellemesinden önce deneyebileceğinizi, ancak oluşabilecek tüm problemlerden ötürü sorumluluğu almadığımızı da ayrıca belirtmek isteriz. Ne yaptığınızdan gerçekten emin değilseniz yüklemenizi tavsiye etmiyoruz.

Aşağıdaki bağlantılardan Android 5.0 Lollipop fabrika imajları

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!