Google, Android 4.4.3 Fabrika İmaj Dosyalarını Yayınladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google ofislerinden uzun zamandır test edilen ve ilk olarak nisan ayı içerisinde Amerikalı operatör Sprint tarafından Nexus 5 için yayınlanan Android 4.4.3 güncellemesinin birkaç gün içerisinde uluslararası arenada tüm Nexus cihazları kapsaması bekleniyor, zira Google geliştiriciler sayfasından Android 4.4.3 güncellemesi alacak cihazlar için fabrika imaj dosyalarını yayınladı.

teknik destek

Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 (2012, 2013) ve Nexus 10 için OTA üzerinden dağıtıma sunulacak Android 4.4.3 güncellemesi genel olarak sistem altyapısını hedef alıyor. Arayüzde önemli bir değişiklik getirmeyen güncelleme Nexus 5′te kamera yazılıma bağlı olarak ortaya çıkan düzensiz pil tüketimi, kamera tarafında iyileştirmeler, LTE, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılarıyla ilgili hataların düzeltilmesi, güvenlik iyileştirmelerini beraberinde getiriyor. Resmi güncellemenin kısa süre içerisinde arama motoru devi tarafından başlatılması bekleniyor. Yükleme talimatı biliyorsanız dilerseniz BURADAN cihazınızla ilgili fabrika imaj dosyasını indirerek yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Android 4.3.3 güncellemesiyle birlikte arayüzde dikkat çeken en önemli yenilik çevirici de karşımıza çıkıyor. Google rehber ve arama ekranını renkli kutucuklara yer veriyor. Ayrıca Google Play’de büyük boyutlu bir dosya indirildiğinde yüklemeyi durdur seçeneği de yeni güncelleme içerisinde yer alıyor.

Android 4.3.3 güncellemesi Nexus cihazlar sonrası Google Play Edition modeller için dağıtıma sunulacak. Android üreticilerinin ise güncellemeye temmuz ya da ağustos ayı içerisinde başlaması bekleniyor.

badland_downloader-1024x770

android-4-4-dialer-1024x750

kaynak: androidbeat

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın