Google, Android 4.4 KitKat ve Nexus 5’i Önümüzdeki Hafta Tanıtmaya Hazırlanıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Dedikodu değirmeni şu an itibariyle Nexus 5 ve Android 4.4 için dönüyor. Ortaya çıkan belge ve bilgiler yeni Android sürümü ve Google‘ın yeni referans telefonu için birçok detayı gün yüzüne çıkarırken, Android dünyasını yakından ilgilendiren söz konusu gelişmelerin ne zaman resmiyet kazanacağı ise merak uyandırıyor.

teknik destek

CNET İngiltere‘ye göre Google birkaç gün içerisinde tüm bu merakları giderecek zira Android 4.4 ve Nexus 5’in tanıtımları önümüzdeki hafta gerçekleşecek. Sitenin iddiası ise Google Launchpad etkinliğinde yer alacak bir Google geliştiricisine dayanıyor.

Tanıtımlara bir hafta kalmasına rağmen henüz herhangi bir davetiye dağıtımının gerçekleşmemiş olması pek alışılagelmiş bir durum değil.

Geçtiğimiz yıl Amerika’yı etkisi altına alan Sandy Kasırgası sebebiyle Nexus 4 ve Android 4.2’nin tanıtımları resmi site üzerinden bir basın açıklaması şeklinde olmuştu. Önümüdeki hafta ise olağandışı bir gelişme beklenmiyor ve açıkçası böylesine önemli yeniliklerin yer bulacağı bir etkinliğin sessiz sedasız gerçekleşmesi ilginç olacaktır. Konuya ilişkin gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Nexus 5’in tüm detaylarına buradan göz atabilirsiniz.

Android 4.4 gelişmelerine ise alt bölümde yer alan haberlerden göz atabilirsiniz.

Android 4.4 KitKat cephesinden yeni görüntüler 

Android 4.4 KitKat günlük geliştirme sürümü görüntülendi

Android 4.4 KitKat ile ne zaman tanışacağız, yenilikler neler olacak?

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!