Google, Android Geliştiriciler Android Experiments Sitesi

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google‘ın açık kaynak kodlu özgür işletim sistemi Andorid üzerindeki geliştirici sayısı devasa boyutlara gelmesine rağmen hızla artmaya devam ediyor. Android Experiments.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google, zaman zaman farklı şekillerde desteklediği Android geliştiricileri için, şimdi de açık kaynak kodlu Android uygulamalarının desteklenmesine yönelik Android Experiments sitesini açtı.

Şimdilik 20 civarında farklı platformlarla geliştirilen Android uygulamalarının yer aldığı Android Experiments sayfası için kendi projenizi de göndererek yayınlatabilirsiniz. Tabi bunun için öncelikle onaylanması gerekiyor.

Android Experiments

android-experiments-sayfa
Android Experiments Sitesi

Eğer sizinde diğer geliştiricilere ilham olabileceğiniz düşündüğünüz bir projeniz varsa, başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Aşağıda Android Experiments‘e yönelik kısa tanıtım videosunu da izleyebilirsiniz.

Android Experiments sitesine android experiments ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir