Google+, Android ve iOS için Güncellendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Son olarak 500 bin üyeye ile Twitter’ı geride bıraktığı bildirilen Google+, Android ve iOS uygulamaları güncellendi. Google+ 3.6 sürümüne kavuşan uygulamada daha detaylı yeniliklerin iOS platformu için yayınladığını görüyoruz. Zira bunda en büyük etken ise Google’ın geçtiğimiz yılın son çeyreğinde satın aldığı ve Instagram’a ciddi anlamda rakip olarak gösterilen Snapseed’in getirdiği yeniliklerdir. Bu sayede kullanıcılar paylaşacakları görseller üzerinde bir dizi düzenlemeler yapabilecek; kesme, döndürme ve farklı efektler söz konusu gelişmeler arasında yer alıyor.

teknik destek

media 16971media 16972

Android cephesini ilgilendiren diğer gelişmelere göz attığımızda ise, kullanıcılar artık konumlarını diledikleri kişilere gösterebilecek. Daha fazla ön izlemenin sunulduğu yeni güncelleme ile bazı unsurlar daha fazla dikkat çekecek. Bunların başında yorum, +1 ve paylaş gibi bölümler artık daha belirgin olarak yer alacak.

Gruplar üzerindeki yönetici kontrollerinin geliştirilesi, fotoğraf ya da video tıklamalarında doğrudan kaynak siteye ulaşılması ve bir dizi optimizasyonlar güncelleme kapsamında kullanıcılara sunuluyor. Google+ Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Hx_rRirV2vc” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak: PhoneArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın