Google, Android ve Web için Yeniden Tasarlanan Gmail Uygulamasını Duyurdu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google’ın Gmail uygulamasın bir dizi yenilikler ön gördüğü bir süre önce gündeme gelmişti. Hem web hem de Android uygulamasını güncelleyen Google, özellikle gelen e-postaları kategorilere ayırarak, kullanıcıların iletileri daha kolay görmesini ve kontrol etmesini amaçlıyor.

teknik destek

Birincil, sosyal, promosyonlar, güncellemeler ve forumlar şeklinde ayrılan sekmelerde her bölüm ile ilgili mailler yer bulacak. Sola doğru yapılacak kaydırmada ise tüm e-postalar görüntülenecek. Google, yeni tasarımı beğenmeyen ya da alışmakta zorluk çeken kullanıcılar için geriye dönüş başka bir deyişle eski tasarımı kullanmalarına olanak sunacak.

Yeni Gmail uygulamasında sunulan yeniliklerin teorik olarak amacı, gelen kutusu üzerinde kontrolün kaybedilmesidir. Kullanıcı yeni tasarımda kredi kartı ekstresi için tüm mailleri karıştırmak yerine sadece güncelleme sekmesini kontrol edecek; ya da sosyal ağlardan gelen bir e-posta için “sosyal” sekmesine bakılması daha basit bir kullanım deneyimi sunacaktır. Kullanıcı gelen e-postayı okuduktan sonra dilediği sekmede yer almasını sağlayabilecek.

Android kullanıcıları için güncelleme başlarken, yeniliklerin tüm kullanıcılara ulaşması ise birkaç haftayı bulacaktır.

CFf7dlewJus” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

kaynak:gmailblog.blogspot.com

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir