Google, Artık Alphabet Holding’in Bir Parçası Olacak!

media 12864

Dünyanın en büyük şirketlerinden olan Google, bundan böyle Alphabet(Alfabe) isimli yeni kurulan holding bünyesindeki bir şirket olarak yoluna devam edecek.

teknik destek

Alphabet Holding, aralarından en büyüğü olan Google ve diğer şirketlerden oluşacak. Yeni oluşum sonrası Google‘ın CEO‘su Sundar Pichai olurken, Google’ın kurucularından Sergey Brin ile Larry Page, Aplphabet INC‘nin Yönetim Kurulu Başkanı olacak.

Larry Page, ayrıca Google yeni CEO’su olarak Sundar Pichai’nin görevini başarıyla yerine getireceğini ve ona güveninin tam olduğunu da yaptığı duyuruda belirtti.

larry-page

Genel anlamda devasa şirketlerin tamamının yönetimini kolaylaştırmaya yönelik atılan bu adım sonrasında, NASDAQ borsasında GOOGL ve GOOG isimleriyle işlem gören Alphabet INC‘nin hisselerinde %5‘lik bir artık yaşandı.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın