Google Asistan Launcher Yenilendi, Artık Lollipop’u Olmayanlar da Materyal Tasarıma Sahip Olacak!

blank

Google’ın üreticilerin kendi arayüzlerini entegre ettikleri Andorid işletim sistemini kullanan cihazlardaki olası performans ve stabilize problemlerini ortadan kaldırmak için sunduğu Google Asistan Launcher(Google Now Launcher) uygulaması yenilendi. Artık Android 5.0 Lollipop’a henüz kavuşamayanlar da Materyal Tasarımın tadını çıkarabilecekler. Google Asistan Launcher yeni materyal tasarım arayüzüyle çok daha “lolipop”laştı.

teknik destek

1 Ağustos 2014’ten buyana güncellenmeyen Google Asistan Launcher, yeni güncellemesiyle Android 4.4 ile Android 4.1 versiyonları dahil bu versiyonlar arasındaki tüm sürümlerde Materyal Tasarımın “sınırlı olarak” kullanılmasını sağlayacak.

Eğer Android 5.0 Lollipop henüz cihazınıza gelmediyse, Google Asistan Launcher’ı deneyebilirsiniz. Güncelleme Play Store’da başladı ancak henüz tüm cihazlara gelmedi.

Google-Now-Launcher-Material-update-640x376
Google Asistan Launcher Yenilendi
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!