Google Chrome 55 indir yeni güncelleme HTML5 ile güçlü

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google Chrome 55 indir Samsung Galaxy, HTC, Sony Xperia, LG, Android, iPhone 5s, iPhone 6s, iPhone 7, Windows 7, 8,1 Windows 10 için Beta sürümü yayınlandı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Chrome 55 indir Android iPhone ve Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 için Beta sürümü yayınlandı. Mobil ve blgisayar sürümü.

Google Chrome 55 sürümü ile artık RAM tüketimi azalacak. İlk çıktığı günden beri hem olumlu hemde olumsuz yorumlar alan Chrome, büyük bir iyileştirmeye gidiyor.

Hemen hemen tüm cep telefonu ve bilgisayarlarda yerini alan Google Chrome artık sistemi yormayacak. Google, Chrome 55 ile yapacağı iyileştirme ile RAM tüketimini azaltacak.

Google kısa süre önce HTML5′ e geçiş adımlarını atmıştı. Malum Flash Player için artık güncellemeler bulunmuyor. Flash desteğinin olmaması HTML5′ e geçişi hızlandırdı. Google, Aralık 2016′ da Google Chrome 55 sürümünü yayınlayacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Chrome 55 indir yükle Android iPhone

Google Chrome 55 için Beta sürümü yayınlandı. Denemek isteyen Android, iPhone ve Windows kullanıcıları bu google.com/chrome/browser/beta.html adresten indirebilirler.
 

Google Chrome 55 indir yeni güncelleme HTML5 ile güçlü


Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 23:43

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir