Google Chrome hızlandırma güncellemesi

media 10829

Google Chrome hızlandırma güncellemesi yakında geliyor. Yavaş çalışan tarayıcı için iyileştirme sürümleri çıkabilir.

teknik destek

Son yıllarda Google Chrome kullanılan cihazlar birden fazla açılan sekmelerle yavaşlama ve kilitlenme gibi sorunlar görülmesi nedeniyle çok sayıda şikayet almaya devam ediyor. Evet kendimden biliyorum Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemi kullandığım bilgisayarlarımda çok sayıda açtığım Google Chrome sekmeleri nedeniyle zamanla yavaşlama gördüğüm doğru.

Google Chrome hızlandırma güncellemesi

Google Chrome hızlandırma güncellemesi: Android iPhone Windows 7 Windows 8.1 Windows 10 Google’ nin ünlü popüler web tarayıcısı Chrome için yeni bir güncelleme hazırlanıyor. Yeni güncelleme ile Google Chrome daha hızlı olacak.

Google Chrome hızlandırma güncellemesi

Internet Explorer ile bekleyerek kullandığımız internet dönemlerini geride bırakan Google Chrome, uzun yıllar hızlı ve kolay arayüzüyle bir numara olmayı sürdürdü. Ama son yıllarda aşırı şekilde RAM tüketimi nedeniyle kullanılan cihazları yavaşlatmaya neden oldu.

Google, yeni güncellemesi Chrome 53 ile Windows 32 bit ve Windows 64 bit için çıkacak yeni sürümle daha hızlı çalışması bekleniyor. Google Chrome hızı yaklaşık %6 – %15 arası olması bekleniyor. Artı yeni bir sekme açtığınızda %14,8 daha hızlı yükleme yapılacağı da belirtiliyor.

Yeni Google Chrome sürümü, sıfırdan açıldığında eski sürümlere göre %16,8 daha hızlı açılacakmış. Aynı zamanda mobil cihazlarda daha az pil tüketimi yapacağı bekleniyor.

Google Chrome hızlandırma

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın