Google Chrome internete girmiyor internet bağlantısı yok

blank

Android ve iPhone telefonda Chrome çalışmıyor internet açılmıyorsa veya Windows bilgisayarda, Android telefonda Chrome virüs bulaştı ve açılmıyor aynı amanda reklamlar açılıyorsa kesin çözümü resimli anlatımla çözdük.

teknik destek

Google Chrome, dünyada en fazla kullanılan arama motorunun tarayıcısı olma özelliğini sürdürüyor. Gerçekten çok kaliteli bir tarayıcı. Lakin bilgisayarda ve cep telefonda aşırı bir donanım tüketimine sahip. Bu yüzden bazı beta sürümleri çıkarılmaya devam ediliyor. 

Chrome açılış sorunu yaşıyor musunuz? Yoğun kullanılan bir tarayıcı olduğundan çok sayıda sorunlar görülmekte. Bunlardan aklımıza gelenleri sizlerle paylaşacağız. Tabi çözüm önerilerini de.

Google Chrome açılmıyor mu? Bilgisayar için denetim masasından “Program kaldır veya Programlar ve özellikleri” bölümüne girip Chrome kaldır veya onarım yapınız. Resmi sitesinden yeniden yükleyiniz. Eğer yine Chrome açılmıyorsa eski sürümleri, beta sürümleri ya da Chrome Canary’ i deneyin. Mobil için uygulamalardan Chrome girip güncellemeleri kaldırı tıklayın.

Google Chrome internet yok mu? Bilgisyarda veya iPhone / Android cep telefonda Chrome açılıyor ama Chrome internet bağlantısı yoksa farklı tarayıcılarda deneyin. Sorun yok gibi görünüyorsa o zaman tarayıcı geçmişi temizlensin. Tarayıcı uzantıları kontrol edilsin. Eğer bu bölüme erişim yoksa virüs bulaşmış olabilir. Kesin çözüm olarak Chrome ayarları sıfırlayın. Ayarlar sıfırlandığında uzantıla bölümü açılacaktır.

Chrome internete girmiyor internet bağlantısı yokchrome çalışmıyorchrome virüs bulaştıChrome çalışmıyor çözümü için önerilervirüs temizlemeChrome internet girmiyor sorunu

Chrome internet girmiyor sorunu

Google Chrome internet yok Android! Aşağıdaki resimli anlatımla sorunu nasıl çözeceğinizi anlattık. Kesin önerimiz Chrome ayarları sıfırlama ve Chrome temizleme aracı. Ama yinede olmuyorsa bilgisayar için Windows sistem geri yükleme denenebilir. Mobil cihazlarda ise hard reset / formatlama yapılabilir. 

Chrome virüs bulaştıysa Chrome ayarlarındaki uzantıları kontrol ediniz. Yukarıdaki adımları uygulayınız. Sonra kaliteli iyi bir antivirüs programı ile bilgisayarda virüs taraması yapınız. Başlangıç ile virüs taraması olabilir. www.andronova.net

Chrome çalışmıyor çözümü için öneriler

Chrome Canary programını kullanabilirsiniz. Ama ben stabil tam sürümü kullanmak istiyorum diyorsanız Chrome ayarların sıfırlaması ve Chrome temizleme aracının kullanılması şiddetle tavisiye edilir. 🙂


Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2018, 18:02

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!