Google, Çocuklar İçin YouTube Kids Uygulamasını Yayınladı! [APK İndir]

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

İnternet’in uçsuz bucaksız evreninde, bilginin kullanım amacına yönelik istenilen her şeye ulaşabilmek mümkün. Biz yetişkinler bunu kontrollü bir şekilde yapabiliyoruz. Peki ya çocuklarımız? İnternet’te her sitede açılabilen uygunsuz reklamlardan, video içeriklerine kadar bir çok tehlike bu küçükleri beklemekte. Video servislerinin en büyüğü olan YouTube’de dahi bir çok uygunsuz video yer almakta. Google, bu durumu fark etmiş olacak ki, çocuklar için YouTube Kids uygulamasını Google Play Store ve AppStore’da yayınladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Çocuklar için YouTube Kids uygulaması, bir çok eğlenceli bölümle geliyor ve çocukların sadece onlara özel hazırlanmış video ve içeriklere ulaşmasına olanak tanıyor. Bu sayede çocuğunuza telefonu verip, YouTube Kid’i açtığınızda, “acaba neleri izliyor” gibi derdiniz olmayacak.

Çocuklar için YouTube Kids uygulaması şimdilik sadece ABD’den indirilebiliyor olsa da, Andronova olarak sizlere doğrudan telefonunuza yükleyebileceğiniz apk dosyasını veriyoruz.

youtube-kids-1
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak