Google Duo Görüntülü Arama Uygulaması

Andronova
Andronova
2 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google Duo nedir? Google Duo nasıl kullanılır? Google Duo görüntülü arama ücretsiz mi ücretli mi? Google Duo görüntülü arama konuşma Android (APK) iPhone cep telefonda nasıl yapılır? Google Duo görüntülü arama uygulaması iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6, Samsung Galaxy S4 S5 S6 S7 Edge, Galaxy J1 J2 J3 J4 J5 J6 J7, Galaxy A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7, Note 2 3 4 5, HTC, LG, Sony Xperia. Google’ nin yeni görüntülü arama programı Google Dua, Google I/O etkinliğinde duyuruldu. 

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google I/O etkinliğinde sunulan önemli sürprizlerden biri Google Duo görüntülü arama uygulaması oldu. Google görüntülü arama uygulaması Google Duo tanıttı. Yeni görüntülü konuşma uygulaması ilerleyen zamanlarda adından çok söz ettirmesi bekleniyor. Uygulama kullanımı çok kolay olmasının yanında hızlı bir şekilde görüntülü arama yapabiliyorsunuz. Uygulama şuan için indirmeye açılmadı. Google geliştiricileri çalışmalara devam ediyor.

Google Duo nasıl kullanılır? Uygulama şuan için sadece mobil cihazlarda kullanıma açılacak. Uygulamaya telefon numaranızı tanımladıktan sonra aktif kullanıma başlayabiliyorsunuz. Google Duo ile yapılacak görüntülü aramalar uçtan uca şifreleme özelliğine sahip. Uygulamanın en iyi yönlerinden biri çok hızlı şekilde görüntülü arama yapmasının yanı sıra düşük internet sinyalinde dahi kaliteli görüşme imkanına sahip oluyorsunuz. Uygulamanın Android ve iOS cihazlar için desteği bulunmaktadır. Her hangi bir iOS iPhone kullanıcısı, Android kullanıcısını görüntülü arayabiliyor.

Google Duo görüntülü arama uygulaması

google duo görüntülü arama uygulaması indir yükle

Google Duo düşük ağ bağlantılarında yüksek çözünürlükte arama yapabiliyor. Cihazda internet bağlantısını değiştirmek isterseniz yani mobil veri bağlantısı açıkken Wi-Fi kablosuz internet bağlantısına geçiş sırasında görüntülü aramanız devam ediyor. Her hangi bir bağlantı kopukluğu olmuyor. Bunun dışında isterseniz anlık kamera değişimi de yapabiliyorsunuz.

google duo görüntülü arama uygulaması android iphone

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

En iyi taraflarından biride görüntülü aramayı yapan kişi karşı tarafı ararken kişi yanıtlamadan önce arayan kişinin biraz önce ki hallerini görebiliyor. Yani aramaya başlar başlamaz uygulama aktif oluyor. Karşı taraf gelen çağrıyı cevaplayana kadar görüntüleri görmeye devam ediyor. Google bu özelliğe Knock Knock ismini verdi.

Google’ nin yayınladığı Google Duo uygulamasının tanıtım videosuyla sizleri baş başa bırakıyorum.

YouTube video

Google Duo görüntülü arama uygulaması

Bakalım bu haberin ardından WhatsApp tarafında görüntülü aramayla ilgili bir gelişme olacak mı! WhatsApp görüntülü konuşma özelliği haberimize bakabilirsiniz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak