Google Duo nedir ? nasıl kullanılır ?

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Google Duo uygulaması nedir ve nasıl kullanılır? Google' nın çıkardığı görüntülü arama uygulamasının adı. Diğer uygulamalar gibi tutulmadı ise Google tarafından güncellemeleri devam etmekte.

Ad imageAd image
Google Duo görüntülü görüşme nasıl indirilir ve hangi telefonlarda kullanılacak ? Samsung S4, S5, S6, S7, S7 Edge, Note 7 nasıl yüklenir ? iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 SE Google Duo nasıl yüklenir ?

Hem Wi-Fi bağlantısı hemde mobil ağ üzerinden uygulamanın kullanımı mümkün. Uygulamanın en önemli özelliklerinde bir tanesi de hem iOS hemde Android kullanıcıları yüksek video kalitesinde görüntülü görüşme yapabilecekler. 

Google Duo nedir ?

Google Duo, Google’ın geliştirmiş olduğu bir görüntülü görüşme uygulamasıdır. Önümüzdeki haftalarda uygulamanın indirilebilecek. Şuan için sadece Google Play Store üzerinden ön kayıtlar yapılabilmektedir. Google Duo uygulamasının henüz çıkış tarihi belli olmasada şimdiden birçok kullanıcın merak ettiği bir uygulama. App Store ve Google Play Store üzerinden Google Duo indirilebilecek. Her kullanıcıya açık olan program, sade,güvenilir ve eğlenceli bir program olarak dikkat çekmektedir. 
 

Google Duo nedir ? nasıl kullanılır ?
 

Google Duo nasıl kullanılır ?

Google Duo uygulamasının kullanımın basit olduğu yönünde Google üzerinden de bilgiler verilmişti. Uygulamayı yüklediğinizde rehberiniz üzerinden istediğiniz kişi ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Uygulama hem iOS hemde Android üzerinden ücretsiz olarak indirileceği için bir çok kullanıcı uygulamayı indirecektir. iPhone kullanıcıları bilindiği gibi Android kullanıcıları ile görüntülü görüşme yapamıyorlardı. Aynı şekilde Android kullanıcıları da iPhone kullanıcıları ile ama artık Google Duo sayesinde herkes birbiriyle ücretsiz bir şekilde görüntülü görüşme yapabilecek. Uygulamanın her iki işletim sistemini de desteklemesi kullanıcı sayısını ister istemez artıracaktır. Uygulamayı App Store ve Google Play Store üzerinden indirdikten sonra açarak arama yapabilmeniz mümkün. Uygulama resmi olarak yayınlandığında, birebir test ettikten sonra sizlerle tekrar paylaşacağız. 

Google Duo ios

Ad imageAd image


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 16:50

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir