Google Duo nasıl indirilir ve kullanılır?

banner186

Google Duo Türkiye'de, Google Duo indir, Google Duo iPhone uygulaması nasıl indirilir? Google Duo görüntülü görüşme uygulaması nasıl indirilir? Google Duo

Google Duo nasıl indirilir ve kullanılır?
Savaş Taşcıoğlu 19 Ağustos 2016 Cuma 17:46

banner192
Google Duo Türkiye'de, Google Duo indir, Google Duo iPhone uygulaması nasıl indirilir? Google Duo görüntülü görüşme uygulaması nasıl indirilir? Google Duo Android uygulaması nasıl indirilir? Google Duo artık Türkiye'den de indirilebiliyor. Google Duo nasıl indirilir ve kullanılır? iPhone 5, iPhone 6, iPhone 6SE Google Duo nasıl indirilir?
 
Google Duo uygulaması ile artık ülkemizde de iki farklı işletim sistemi üzerinden görüntülü görüşme yapılabilecek. Bugün itibariyle Türkiye'de de Google Duo indirilebiliyor. App Store ve Play store üzerinden Google Duo uygulamasını indirebilirsiniz.
 
Google Duo'nun geçtiğimiz günlerde haberini yayınlamıştık. Test aşamasında bazı bölgelerde indirilebilen uygulama artık ülkemizde de kullanımda. Güvenlik açısından uçtan uca şifreleme kullanılan uygulama ile artık iki farklı işletim sisteminden de görüntülü görüşme yapılabilecek. Konferans kurma özelliğine sahip Google Duo birçok uygulamayı şimdiden geçecek gibi görünüyor. 

 

iPhone Google Duo nasıl indirilir?


 
Bilindiği gibi Google Duo hem iOS işletim sistemlerinden hemde Android işletim sistemlerinden indirilebiliyor. Bu iki işletim sistemini de destekleyen uygulamada öncelikle sizlere iOS üzerinden Google Duo nasıl indirilir? bunu anlatıyoruz. 
iPhone'da Google Duo indirmek için öncelikle App Store uygulamasını açıyoruz. Arama kutucuğuna Google Duo yazarak arattığınızda ilk sırada gelen Google Duo uygulamasının sağ tarafındaki indir butonuna dokunuyoruz. 

Yükle butonuna dokunuyoruz. 

Yükleme tamamlandıktan sonra butonuna dokunuyoruz.

Google Duo hizmet şartlarını okuduktan sonra Kabul ediyorum butonuna dokunuyoruz. 
 
Hizmet şartlarını kabul ettikten sonra sizden kamera ve mikrofon kullanımı için izin isteyecektir. Bu izinleri onayladıktan sonra sizden cep telefon numaranızı isteyerek doğrulama kodu gönderecektir. Mesajda gelen doğrulama kodunu yazdığınızda artık Google Duo ile görüntülü görüşme, konferans gibi görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. 

Android Google Duo nasıl indirilir?

iPhone Google Duo nasıl indirilir

Google Duo nasıl kullanılır

Android Google duo indir

iPhone 6 Google Duo indir

Google Duo uygulamasını Android cep telefonlarınız üzerinden de indirmek mümkün. Android kullanıcılarının yapması gereken işlemleri ise şu şekilde sıralayabiliriz. Android cep telefonlarınızdan Play Store uygulamasına giriş yapıyoruz. Arama alanına Google Duo yazıyoruz. Daha sonra aramalara Gelen Google Duo uygulamasını seçerek Yükle butonuna dokunuyoruz. Yükleme tamamlandıktan sonra uygulamayı açıyoruz. Gelen bildirimleri onayladıktan sonra Cep telefon numaranızı yazarak doğrulama kodunu giriyoruz. Doğrulama kodu onaylandıktan sonra Google Duo uygulamasını kullanabilirsiniz. 


Play Store>Ara>Google Duo>Yükle>Aç>Cep telefon numarasını giriyoruz> Doğrulama Kodunu giriyoruz daha sonrasında kullanım mümkün.
 

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×