Google Fit Uygulaması Sağlığınız Kontrol Altında Olacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google kendi fitness ve sağlık uygulamasını yayınladı. Google Fit, giyilebilir Android cihazlarla da entegre olarak çalışıyor. Yani Android işletim sistemli akıllı saatiniz varsa telefonunuzla senkronize olarak fitness verilerinizi kaydedebilirsiniz. Uygulama telefon, tablet ya da akıllı saatlerin sensörleri sayesinde aktivitelerinizi değerlendirebiliyor.

teknik destek

Uygulama ayrıca fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaya çalışıyor ve uygulamaya belirttiğiniz hedefinize ne kadar yaklaştığınızı gerçek zamanlı olarak gösteriyor. (Belirli bir kg’a düşmek, belirli bir mesafe koşmak vb.)

Uygulamanın geliştiricilerinden Sabrina Ellis diyor ki: ¨Fitliğimizi geliştirmek adına her küçük efor kayda değer bu nedenle Google Fit‘i yaptık. Fitness uygulamamız aktivitelerinizi takip etmenizi sağlamakla kalmıyor ayrıca sizi bilinçlendiriyor ve motive ediyor.¨

Google ayrıca en çok kullanılan fitness uygulamaları olan Strava, Withings, Runtastic, Runkeeper, Noom Coach gibi uygulamaların Google Fit ile senkronize olabildiğini söylüyor. Böylece tüm verileriniz aynı havuzda toplanabiliyor.

Uygulama Android’in 4.0 sürümü ve üstüne sahip tüm cihazlarda çalışabiliyor. Toplanan veriler yanlızca cihazda değil ayrıca WEB sitesinde de incelenebiliyor.

Google Fit“‘i Play Store’dan indirebilirsiniz.

google-fit-4google-fit-3google-fit-2google-fit-1

Kaynak: androidos

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir