Google Glass Suçlular ile Mücadele Edecek!

blank

Google 2012 yılında Glass Projesi ile ilgili videoyu ilk paylaştığında yer yerinden oynamış ve bu teknolojiye herkes sahip olmak istemişti. Videoda Google Glass temel düzeyde Android cihazların yapabildiklerini yapan bir aletti ama özellikle gözlük olarak bunu kullanabilmek oldukça yenilikçi bir fikirdi.

teknik destek

Zaman geçtikçe Glass Projesi Google’ın başını güvenlik önlemleri ve kişisel hayatın gizliliği konularında tabiri caizse çorap örmeye başladı. Özellikle Avrupa’da birçok ülkede trafikte kullanımı ve birçok gece kulübünde takılması yasaklandı. Bununla birlikte gözlüğün şarj ve konuşulan dili algılamasıyla ilgili sorunlardan dolayı Google’ın Glass projesi Amerika’nın yerel bir projesi olarak tarihin tozlu sayfalarındaki yerini alacakken phonearena’nın haberine göre New York Polis Departmanı günlük trafik kontrolleri ve devriyelerde Google Glass kullanmaya başladı. Şimdilik birkaç adet ile başlayan bu denemelerin başarılı olması halind 34500 kişinin görev aldığı bir departmanda ne şekilde kullanılacağını hep birlikte göreceğiz.

google-glass
Google Glass Suçlular ile Mücadele Edecek!
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!