Google I/O 2015: Bir Çok Nexus Modeli Android M Önİzleme Sürümünü Bugün Alacak

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Bugün gerçekleştirilen Google I/O 2015 etkinliğinde detayları resmi olarak paylaşılan, herkesin merak ve heyecanla beklediği yeni Android M sürümüne yönelik yazımızı burada sizlerle paylaşmıştık.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Şimdiki haberimiz tüm Nexus kullanıcılarına geliyor. Eeğer siz de Nexus cihazı kullanıyorsanız, sizler için sevindirici bir haberimiz var.

Google, bugün gerçekleştirilen Google I/O etkinliğinde Android M Önizleme sürümünün Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9 ve Nexus Player için bugün yayınlanacağını söyledi.

Oldukça detaylı bir şekilde üzerinde çalışılan yeni Android M sürümüyle birlikte, artık çok daha stabil bir işletim sistemine sahip olmanın yanı sıra, neredeyse iki kat daha fazla batarya ömrü sağlanmasına sebep olan iyileştirmeler bizleri bekliyor olacak.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak