Google I/O 2015 Etkinliğini Andronova’dan Takip Edin!

blank

Bir çok kişinin merakla beklediği, yeni Android M sürümü ve Google‘ın diğer birçok önemli servis ve projelerinin detaylarının ortaya çıkacağı Google I/O 2015 etkinliğinin başlamasına saatler kaldı.

Andronova olarak siz değerli okurlarımız için anlık olarak paylaşacağımız Google I/O 2015 etkinliğine ait yazılarımızı takip edebileceksiniz.

Türkiye saatiyle 19:30 gibi başlaması beklenen Google I/O 2015 etkinliği için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Oldukça önemli bilgilerin ve yeniliklerin paylaşılacağı Google I/O 2015 etkinliği yarın da devam edecek ve Andronova her anını sizlere aktarmaya devam edecek.

google-i-o-2015-resim

Google I/O 2015 etkinliğini Türkiye’nin mobil teknoloji platformu Andronova‘dan takip edin. Saat 19:00’dan itibaren Google I/O 2015 etkinliğinde buluşmak dileğiyle.

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!