Google I/O Uygulaması Google Play Store’de Yerini Aldı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google I/O Uygulaması Google Play Store’de Yerini Aldı

Andronova

Yaklaşan Google I/O 2012 etkinliğiyle beraber Google  I/O 2012 resmi uygulaması da Google Play Store’da yayınlandı.

27-29 Haziran tarihleri arasında ABD’nin San Frincisco eyaletinde Moscone Center’da düzenlenecek olan etkinlikte en çok Google’ın Nexus 7 tabletini ve yeni Android sürümü olan Jelly Bean’ın tanıtılması bekleniyor.

Uygulamayı, etkinlik başlamadan önce sizi uyaracak şekilde ayarlayabilir, kendi uygulamanızı  yapabilir, Google+’taki paylaşımları görebilirsiniz. Android 4.0 ve NFC’li cihazınızdan bilgileri başka bir cihaza aktarabilirsiniz.

Android 3.x Honeycomb ve üzeri bir cihazınız varsa etkinliği canlı olarak izleyebilirsiniz.Şuanda uygulama üzerindeki yayın özellikleri kapalı durumda, etkinliğin başlamasına yakın güncelleme ile uygulama üzerinden yayın özelliğinin açılacağı belirtiliyor.

Uygulamada Chrome, Google+, Yotube ve Android gibi bir çok konuya kolaylıkla erişim sağlanabilecek ve kimlerin katıldığı da belirtilecek. Etkinliğin ardından tablet ve telefonlar için ayrı ayrı geliştirilen uygulamanın kodları yayınlanacak.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın