Google Kamera Bir Kez Daha Güncellendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Google Kamera Bir Kez Daha Güncellendi [Yeni Panorama Modları, 16:9 Çekim Modu ve Zamanlayıcı]

Google’ın ilk olarak nisan ayı içerisinde Google Play’de yayınladığı kamera uygulaması için geçtiğimiz günlerde kapsamlı bir güncelleme yayınlamış ve söz konusu güncellemeyle birlikte video kayıt esnasında fotoğraf çekim özelliği de uygulamaya eklendi. Lens bulanıklığı çekim moduyla dikkatleri çeken Google Kamera için ikinci güncelleme de kullanıcılara ulaşmaya başladı.

2.2.024 numaralı sürüme kavuşan Google Kamera’da kullanıcılar artık 16:9 ekran formatında fotoğraf çekimi gerçekleştirebilecek. Kamera uygulamasında kayda değer bir diğer yenilik ise zamanlayıcı özelliği oldu. 3 veya 10 saniyelik ayarlamalar yaparak bu özellikten faydalanmak mümkün. Google ayrıca panorama moduna yeni çekim seçenekleri ekledi.

Google Kamera uygulaması için güncelleme kademeli olarak dağıtılıyor. Uygulamaya sahipseniz güncelleme kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Kamera uygulamasını Google Play üzerinden indirebilirsiniz. Dilerseniz en güncel sürümü aşağıdaki linklerden birini indirerek kurulumu elle de yapabilirsiniz.

Google Kamera Bir Kez Daha Güncellendi

google-camera-panorama

 

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir