Google Kamera Güncellendi, Artık Video Kayıt Esnasında Fotoğraf Çekiliyor [APK dosyası]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google bir süre önce Android cihazlar için yeniden tasarlanmış bir kamera uygulamasını Google Play’de yayınladı. Güzel bir görünüme kavuşan kamera uygulamasında stok Android cihazlarda yer alan bazı özellikler ise henüz mevcut değildi. Bunlardan biri de video kayıt esnasında fotoğraf çekim özelliğiydi. Neyse ki Google yeni kamera uygulaması için ilk güncellemeyi yayınladı ve video kayıt esnasında fotoğraf çekme özelliği Google Kamera’nın 2.1.042 numaralı sürümünde yer aldı. Güncelleme içeriğinde bunun dışında bir yenilik yer almadı, fark ettiğiniz bir yenilik olursa yorumlar bölümünden lütfen bildirin.

Google’ın kamera uygulamasında en dikkat çeken özellik Lens Bulanıklığı çekim modu olmuştu. Son dönemlerde moda haline gelen arka planı bulanıklaştırma özelliği Lens Bulanıklığı çekim moduyla gerçekleştiriliyor. Bu sayede yakın planda olan nesne ön plana çıkarılabiliyor. Lens Bulanıklığının yanı sıra Kamera, Video, Photo Sphere ve Panorama uygulamada yer alan diğer çekim modları şeklinde sıralanıyor.

Google Kamera uygulaması için güncelleme dağıtımı kademeli olarak gerçekleştiriliyor. Güncelleme henüz size ulaşmadıysa alt bölümde yer alan herhangi bir linkte APK dosyasını yükleyerek son sürüm Google Kamera uygulamasına sahip olabilirsiniz.

  1. AndroidFileHost mirror
  2. ZippyShare mirror
  3. MediaFire mirror
  4. Mega mirror

kaynak: androidpolice

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir