Google kamera uygulaması güncellendi [APK dosyası indir]

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google kamera uygulaması güncellendi ve ilgili APK dosyasını indirip deneyebilirsiniz. Yeni kamera programına ne gibi yenilikler ve değişimle geldi inceleyelim.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Google‘ un önemli uygulamalarında biri olan kamera uygulaması farklı zamanlarda güncellediği yeni özellikleri içerisinde barındıran güncellemesi şu an yayında. Kamera açılmıyor gibi sorun yaşayanlara yazılım kaynaklı durumlar için çözüm sunabilir.

Google kamerası, yayınlanan güncellemesiyle birlikte 3 temel diyebileceğimiz özelliklere kavuşmuş olacak. Bunların ilki ise 4:3 ve 16:9 oran arasında çekim formatı belirlenebilecek. İlgili sürüme yükseltilmiş Google kamera’ nın en dikkat çekecek yanı ise “Android Wear” sistemine sahip akıllı saatle olan etkileşimi olacak.

Google kamera güncellemesi

Akıllı saat sahipleri Google’ın kamera uygulamasını Android Wear tabanlı cihaz üzerinden kontrol edebilecek.

Akıllı saat üzerinde belirlen deklanşör butonu sayesinde telefon ya da tabletinizi sabit bir konuma alarak sizin de dahil olacağınız fotoğraflar çekmek artık mümkün. Akıllı saat ekranında belirlen deklanşöre basıldığında 3 saniyelik bir zamanlayıcı devreye giriyor. Ayrıca kullanıcı çektiği fotoğrafın önizlemesine saat üzerinden göz atabilecek.

Bir diğer yeni özellik ise güncellenmiş panoramik çekim arayüzü oldu. Çekim modunun işlevi aynı kalırken, noktalar artık daha belirgin hale getirildi.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Android 4.4 ve üzeri cihazlar tarafından desteklenen Google Kamera uygulamasını Google mağazasına girerek indirebilirsiniz. Dilerseniz alt bölümde yer alan APK dosyalarından birini indirerek en güncel Google Kamera uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Google kamera uygulaması güncellendi [APK dosyası indir]

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir