Google Kamera ve Uygulamaları Android 5.0 Lollipop’ta

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Android 5.0 Lollipop‘un yayınlanmasından sonra bir çok uygulama yeni Materyal Tasarım‘a uygumlu hale getirilerek güncelleniyor. Son olarak Google Play Store‘un materyal tasarıma güncellenerek Android 5.0‘a uyumlu hale getirilmesinin ardından Google, bir çok uygulamasını da güncellemeye devam ediyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Ülkemizde henüz faaliyet göstermeyen Google Wallet uygulamasının Materyal Tasarıma uyarlanmasıyla başlayan ve uygulamaya arayüz güncellemesinin yanı sıra farklı bir çok kullanışlı özellikler de getiren Google, yeni Wallet uygulamasında düşük gelir uyarılarıyla kullanıcıyı bilgilendiriyor.

google-wallet

Google Drive uygulamasını da materyal tasarımına uyarlayan Google, son olarak stok Android’de kullanılan Google Kamera uygulamasını da Android 5.0 Lollipop‘a hazır hale getirdi. Bazı hataların da giderildiği güncellemeyle birlikte, Google Kamera uygulaması Android 5.0’da kullanılan kamera uygulamasını kullanmak isteyenler için Google Play de kullanıcılara sunuldu.

google-camera

Son bir haftadır gündemde olan yeni nesil e-posta yöneticisi Inbox ile Google, gerek tasarım, gerek ise çalışma prensibiyle, yeni nesil için yapay zekaya ağırlık vererek, bir çok bilginin otomatik olarak sunulmasını hedeflediğini bir kez daha göstermiş oldu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak