Google Klavye, Play Store’da Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Android işletim sisteminin öne çıkan özelliklerinden biri de kullanıcıya sunduğu klavye çeşitliliğidir. Play Store’da istekleriniz doğrultusunda şekillendirebileceğiniz birçok klavye uygulaması bulunurken, Swiftkey’in bu noktada bir adım daha önde olduğu herkesin malumu. İkinci parti üreticiler Android işletim sistemi üzerine oluşturdukları arayüzlerinde farklı bir klavye seçeneği oluştururken, Google’ın Nexus telefon ve tabletlerde yer verdiği (stok Android) Google Klavye ise özellikle Android 4.2 sonrasında önemli bir aşama kaydetti.

teknik destek

Google, “Nexus klavyesi” olarak da bilinen “Google Keyboard” uygulamasını Play Store üzerinden tüm kullanıcıların beğenisine sundu. Android 4.0 ve üzeri versiyonlarda çalışmak üzere tasarlanan klavye uygulamasında; ön izlemeli hareketli yazma, çevrim dışı sesli yazdırma, bir sonraki kelimeyi önerme, kelime tamamlama, 26 dil desteği, gelişmiş klavye düzenleri, tablet uyumu ve otomatik hata düzeltme yetenekleri ile doğru, hızlı ve güvenilir yazı yazma deneyimi sağlanıyor.

Google Klavye, Play Store’da Yayınlandı
Google Klavye uygulaması
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!