Google Maps 9.2 Sürümüne Güncellendi! Navigasyon Seçeneği ve Daha Fazlası [APK İndir]

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz haftalarda Materyal tasarımına uyarlanan Google’ın yoğun talep gören servislerinden olan Maps (Haritalar) uygulaması yeni bir güncellemeyle daha kullanışlı hale geliyor. Google Maps 9.2 versiyonu navigasyon ve arama arayüzünde bazı değişikliklerle geliyor.

teknik destek

Yeni versiyondaki en büyük değişiklik, ayarlar bölümü ekranında olmuş. Ayarlar bölümü neredeyse yarıya indmiş. Navigasyon ayarlarının eklendiği ayarlar menüsünde, ses seviyesi ve harita görünüm seçenekleriyle daha çok navigasyon seçeneğine sahip uygulamayı kontrol edebiliyorsunuz.

google-maps

Eğimli navigasyon harita görünümü ise biraz daha ilginç gelişmelerden. Bu görünümle Google Haritalar navigsayon uygulaması olmaya daha da yaklaşmış.

google-haritalar

Bunun yanı sıra arama seçeneklerinde de iyileştirme yapan Google, Haritalar uygulamasında daha akıllı arama kelime düzeltme sistemini kullanmış. Son olarak eklenen önemli özelliklerden diğeri ise, pusula kalibrasyon sistemi olmuş. Bu sistem sayesinde cihazınızın pusula kalibrasyon ayarını sadece 3 adımla yapabileceksiniz.

google-haritalar-2

Google Maps 9.2’nin Play Store’da yerini alması bir kaç haftayı bulacaktır ve ülkemiz için de gelip gelmeyeceği meçhul. Ancak aşağıdaki bağlantıdan doğrudan apk dosyasıyla bu versiyonu cihazınıza kurabilirsiniz.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir