Google, Materyal Tasarım Kullanım Kılavuzunu Güncelledi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google, uzun bekleyişin ardından yayınlanan Android 5.0 Lollipop SDK ve fabrika imajlarıyla birlikte, Andorid 5.0 Materyal Tasarım (material design) kullanım kılavuzunu da güncelledi.

teknik destek

Yeni Android arayüzüyle birlikte, geliştiriciler uygulamalarını yeni Materyal Tasarıma uygun olarak tasarlamak için heyecanla bu güncellemeleri bekliyorlardı. İçinde Photoshop, Adobe Illustrator ve Sketch, ikon kütüphanesi, yeni renk örnekleri, yeni indirilebilir beyaz şablon, yeni sistem ikonları ve dahasının yer aldığı yeni güncellemeyle birlikte Google, yeni kılavuzu “canlı doküman” olarak adlandırdı.

Eğer siz de uygulama geliştiricisi iseniz ve uygulamanızın yeni Andorid’e uyumlu olmasını istiyorsanız, google.com/design/spec/material-design/introduction.html incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

b-sticker

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!