Google Meet ücretsiz indirme sayısı

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google Meet uygulamasının indirme rakamları açıklandı. Son üç ayı kapsayan rapora göre büyük başarı elde eden Meet' in büyümesi devam ediyor.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

3 Yıl önce çıkan Google Meet, ücretsiz sürüme geçiş yaparak büyük bir kullanıcı sayısına ulaştı. Kısa bir zamanda ulaşılan indirme sayısı 50 gün için 50 milyonla ifade edilmekte. İlk çıktığında paralı olarak indirmeye sunulan ve daha sonra parasız sürümün çıkacağı müjdesi verilen uygulamanın sanırım virüsle alakalı bir yükselişi var. 

Nisan aynınd Google’ un Zoom’ a karşı hamleleri meyvelerini vermeye başladı. Üzerinde önemli çalışmaların yapıldığı uygulamanın başarısı virüs ve işlevselliği olarak görülebilir.  AppBrain’ e göre Mayıs ayından bu zamana kadar uygulamanın günde 1 milyon çivarı indirildiğini öne sürdü. 100 Miyon indirilme barajını açan Meet, rakibi Zoom’ a göre en büyük artısı adı gizlilik ihlaline karışmaması. 

Virüsle evde çalışma sistemi hızla yayıldı ve bu tarz uygulamaların kullanım oranları ciddi seviyelere ulaştı. Önemli başka bir etkende Gmail entegre edilmesi diyebiliriz. Şu aralar e-posta hesaplarına girildiğinde karşımıza Meet önerisiyle karşılaşıyoruz.

Ücretsiz kullanımla ilgili şirketten bir açıklama yapılmıştı. Eylül’ e kadar tam kullanım bedava ama sonrasında görüntülü görüşmelerde sınır 60 dakika olacağı belirtiliyor.

Meet indirme ve özellikleriyle alakalı detaylara https://meet.google.com bağlantısından ulaşabilirsiniz ve Meet nasıl kullanılır yazımıza bakabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Google Meet ücretsiz indirme sayısı


Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2020, 14:18

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir