Google, Nexus 5 için 6 Yeni Renk Seçeneği Hazırlıyor Olabilir!

blank

Google-LG işbirliğinde üretilen Nexus 5 kasım ayı içerisinde ilk olarak Google Play üzerinden tüketicilerle buluşmaya başlamıştı. Hemen akabinde dünya genelinde birçok perakende mağazası tarafından satışa sunulan Nexus 5  halihazırda 1300/1400 lira fiyat bandında ülkemizde de raflardaki yerini almış durumda.

teknik destek

Güçlü performansı, Full HD IPS ekranı ile iyi bir görüntü kalitesi sunan ve saf Android sayesinde kolay bir kullanım deneyimi yaşatan Nexus 5 için Google, daha önceki Nexus cihazlardan farklı bir strateji izleyecek gibi görünüyor. Şu ana kadar Nexus 5’in siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğini satışa sunan Google-LG, PhoneArena sitesinin elde ettiği videoya göre söz konusu renk alternatiflerini 8’e çıkaracak gibi görünüyor. Google Play’de beliren renk seçenekleri Google’ın referans cihazı için kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi ve mor renkleri hazırladığını gösteriyor.

Google ya da LG’nin Nexus 5’in yeni renk seçeneklerine ilişkin yaptığı resmi bir açıklama yok ve bu sebeple elde edilen görüntülere şüpheyle yaklaşmak gerekiyor. Moto Maker ile Moto X akıllı telefonu kullanıcıların istediği şekilde modifiye etmesine olanak sağlayan Google’ın bu süreçte yüzlerce renkte Moto X’i tüketicilerle buluşturduğu gördük. Kullanıcılardan olumlu eleştiri alan bu süreç en azından zengin renk seçenekleriyle Nexus 5 cephesinde karşımıza çıkabilir.

4.95-inçboyutunda Full HD çözünürlüklü Gorilla Glass 3 ile kaplı IPS ekran, 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 işlemci, 2GB RAM,OIS teknolojisine sahip8MP çözünürlüklü arka kamera, 1.3MP ön kamera, 16/32GB depolama seçenekleri, Android 4.4.2 işletim sistemi ve 2.300mAh kapasiteli bataryayı Nexus 5’in öne çıkan teknik özellikleri şeklinde sıralayabiliriz.

1
teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!