Google, Nexus Cihazlar için Android 4.4.4 Güncellemesini Başlattı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google‘ın Android 4.4.3 güncellemesini yayınlamasının üzerinden henüz birkaç hafta geçmişken, şirket bu defa Android 4.4.4 (KTU84P) güncellemesinin dağıtımına başladı. Google Geliştiricler sayfasında fabrika imaj dosyaları yayınlanan Android 4.4.4 güncellemesini ilk olarak Nexus 5 için başladı. Saatler sonra Nexus 4, Nexus 7 (Wi-Fi 2012, 2013) ve Nexus 10 kullanıcıları için de dağıtıma sunulan Android 4.4.4 güncellemesinin şu aşamada hangi yenilikleri getirdiği bilinmiyor.

teknik destek

Geçtiğimiz günlerde buradaki yazımızda da değindiğimiz üzere Android 4.4.3 güncellemesi sonraki kimi Nexus kullanıcıları cihazlarında karşılaştıkları bazı hataları tespit etmiş ve bunları birçok forumda dile getirmişti. Android 4.4.4 güncellemesinin de hem güvenlik hem de karşılaşılan stabilite sorunlara çözüm getireceği tahmin ediliyor.

Android 4.4.4 güncellemesi birkaç hafta içerisinde tüm Nexus kullanıcılarına ulaşacaktır. Güncellemenin aynı süreçte Google Play Edition cihazlar için de yayınlanması bekleniyor. Üreticiler tarafında ise ilk dağıtımı yine Motorola’nın yapması bekleniyor.

1-lg-g-watch-220414

kaynak: phandroid

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!