Google, Nexus Cihazlar için Kullanıcılara Özel Kılıf Projesi Üzerinde Çalışıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google Play Store’da bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulan Nexus cihazların en büyük eksikliklerinden biri de aksesuar tarafından yaşanıyor. Nexus sahipleri telefon ya da tabletleri için yeteri kadar aksesuar bulamamaktan şikayet ediyor. Google her ne kadar Play Store aracılığıyla her Nexus cihaz için bir kılıf satışa sunsa da bu tek bir seçenek kullanıcıları pek de tatmin etmiyor.

teknik destek

Android Police sitesinin yayınlandığı yeni görüntüler Google’ın aksesuar tarafındaki eksikliği büyük oranda gidermiyor fakat en azından kullanıcılara diledikleri kılıfı kullanmanın önünü açıyor. Arama motoru devi Google Workshop projesiyle kullanıcıların kendilerine özel Nexus kılıfları oluşturmayı hedefliyor.

Yayınlanan ekran görüntülerine göre arka kapaklarda yer verilen görüntüler farklı kategoriler altında konumlandırılacak. Anlar, canlı duvar kağıtları, harita görüntülerinin yanında kullanıcının dilediği herhangi bir fotoğraf da yine kılıf üzerinde kullanılabilecek.

Moto X için hayata geçirilen Moto Maker’ı bizlere hatırlatan yeni proje görünüşe bakılırsa ilk olarak Nexus 5’i kapsayacak. Google’ın ilerleyen süreçte daha fazla Nexus cihazı  Google Workshop projesine dahil etmesi bekleniyor. 

12

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!