Google Nexus Prime’a Ait İlk Gerçek Görüntü Ortaya Çıktı!

Google ve Samsung‘un ortak düzenleyecek olduğu 11 Ekim‘dekiUnpacked 2011: Google Episode‘da duyurulması beklenen yeniNexus akıllı telefonuna ait ilk gerçek görüntü internette yayınlandı! Sadece bir hafta sonra San Diego’da tüketicinin beğenisine sunulacak

Google Nexus Prime’a Ait İlk Gerçek Görüntü Ortaya Çıktı!
müşteri hizmetleri
Google ve Samsung‘un ortak düzenleyecek olduğu 11 Ekim‘dekiUnpacked 2011: Google Episode‘da duyurulması beklenen yeniNexus akıllı telefonuna ait ilk gerçek görüntü internette yayınlandı! Sadece bir hafta sonra San Diego’da tüketicinin beğenisine sunulacak olan Nexus Prime’ın bu görüntüsü, gerçek Ice Cream Sandwich versiyonunu da ortaya çıkarmış olabilir. Görüntüde cihazın sadece sol alt kısmı yer alıyor. Ekran bilgilerinin yer aldığı görüntü sizleri yanıltmasın. Çünkü çözünürlüğün 1184 x 720 piksel olarak gözükmesinin sebebi, sistemin aktif kullanım alanında yer alan pikselleri saymış olması, üstteki durum çubuğu ve alttaki dokunmatik dolaşma butonlarının bu rakamlara dahil edilmemesiymiş. Samsung Galaxy Nexus ya da Nexus Prime‘ın 1280 x 720 piksel HD çözünürlüğünde bir Super AMOLED ekranla geleceği onaylanmış oluyor. Piksel ve alt piksel dizliminin PenTile mı olacağı bilinmiyor. Pikseller her nasıl dizilirse dizilsin ekranın yüksek çözünürlüğünün bunu kullanıcıya hissettirmeyeceğinden eminiz. Görüntüdeki rakamların bir kağıda yardırılmış gibi net oluşu düşüncemizin en önemli kanıtıdır.

Nexus Prime’ın ön kısmında fiziksel butonların yer almayacağı yönündeki söylentiler uzun süre önce internette tartışılmıştı. Bu yokluğu dengelemek adına Google, Honeycomb kullanıcı arayüzündeki gibi ekranın alt kısmını dolaşım tuşlarına ayırmış. İlerleyen dönemlerde piyasaya sürülecek Android akıllı telefon, tablet bilgisayar veya diğer elektronik aygıtlarının klasikleşmiş Arama, Home, Menu ve Geri butonlarını ihtiva etmeyeceklerini söyleyebiliriz. Cihazların tasarımı yönünden olumlu gördüğümüz yeni özelliğin tüketicileri memnun etmesini umuyoruz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizleri takip edin!
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR