Google Now (Google Asistan)’ı Türkçe Komutlar Vererek Kullanın! (Video)

Andronova

Dünyanın büyük bir kısmının sahip olduğu akıllı telefonlarla birlikte hayatımıza giren ve daha önce ancak fantastik filmlerde görebildiğimiz sanal asistanlar, artık günlük hayatımızın bir parçası haline geldiler.

Mobil sektörünün üç büyük işletim sisteminde yer alan, Android‘te Google Now (Google Asistan), iOS‘ta Siri ve Windows‘ta Cortana olarak karşımıza çıkan sanal asistanlar vereceğimiz komutlarla bir çok şeyi hızlıca yapabiliyorlar.

Bu konuda her üç sanal asistan ile yaptığımız detaylı karşılaştırma yazısını “Google Now, Siri ve Cortana: Sanal Asistanların Savaşı” başlıklı yazımızda sizlerle paylaşmıştık.

google-now-goruntu1

Bu yazımızda, Google Now, diğer adıyla Google Asistan‘ın Türkçe komut vererek nasıl çalıştığına yönelik video incelememizi paylaşıyoruz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir