Google PhotoScan uygulaması indir! Eski fotoğrafları Dijital ortama aktarma

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Google'ın eski ve küçük boyutlara sahip fotoğraflarınızın telefonla taranarak dijital ortama aktarılabilmesi için geliştirdiği PhotoScan uygulaması, yeni versiyonuyla daha yüksek çözünürlüğe kavuştu.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Eski resimleri düzeltme Dijital ortama çevirme mümkün mü? Google PhotoScan uygulaması ile eski fotoğrafları Dijital ortama aktarabilirsiniz. Peki nasıl mı? Haberimizin devamına bakalım 🙂

Marketlerde farklı alternatifleri bulunsa da, işin ucunda Google olunca şöyle bir deneyim diyesi geliyor insanın. Hal böyle olunca da işe koyulup denediğimiz PhotoScan 1.1 uygulaması ile, eski fotoğrafların oldukça başarılı bir şekilde taranıp telefona aktarıldığını söyleyebiliriz.

Adım adım sizi yönlendiren uygulamada, dijital ortama aktarmak istediğiniz fotoğrafın dört bir köşesini belirleyerek en iyi sonuç alınması sağlanıyor. Hatta perspektifsel olarak yamyk açıdan çekmiş olsanız dahi, uygulama sanki tarayıcıdan çekilmiş gibi resmi otomatik olarak düzeltiyor.

Eski fotoğrafları Dijital ortama aktarma

Google PhotoScan uygulaması indir! Eski fotoğrafları Dijital ortama aktarma

İlk sürümün ardından daha önce 2000 piksel ile sınırlı olan yoğunluk sınırı, PhotoScan 1.1 sürümü ile 3000 piksele yükseltilerek bir çok kişinin özellikle yazı içerikli döküman taramada yaşadığı düşük kalite sorunu da aşılmış oldu.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Google PhotoScan uygulaması 2000px 3000px Google PhotoScan uygulaması indir! Eski fotoğrafları Dijital ortama aktarma! Şimdilik CamScanner uygulaması kadar fonksiyonel ve başarılı olmasa da, yapımcısı Google olduğundan ve PhotoScan uygulamasının şimdiden milyonlarca kez indirildiğini de göz önünde bulundurduğumuzda kısa süre içerisinde daha iyi hale gelebileceği düşünülen PhotoScan Google Play Store sürümü henüz tüm ülkeler için güncellenmediğinden dolayı, alternatif indirme adreslerden doğrudan apk dosyasını indirerek yeni özelliklere kavuşabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 23:30

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir