Google Pixel C 10.2 inç Android Tablet Geliyor!

Bugün Google ve Android severler için büyük gün. İki yeni Nexus telefonu, Android 6.0 Marshmallow sürümüne ait son detaylar, Chromecast makinesi ve daha bir çok irili ufaklı sürprizler bizleri bekliyor olacak.

teknik destek

Edinilen son bilgilere göre, bugün yapılacak etkinlikte Google, Android 6.0 yüklü yeni 10.2 inç tableti Google Pixel C‘yi duyuracak.

Nexus cihazlardan farklı olarak, Pixel C tablet pc’nin üretimi başka üreticilerle anlaşılarak değil, doğrudan Google markası altında gerçekleştirilecek.

Chromebook-Pixel

Chromebook Pixel notebook’a oldukça benzediği stili sebebiyle ilk etapta Chrome OS ile geleceğini düşünebilirsiniz, ancak bunun yerine yeni Android 6.0 Marshmallow sürümü yüklü olarak gelecek olan Google Pixel C tablet pc, Nvidia X1 işlemci, 3GB LPRDDR4 RAM, 10.2 inç 308ppi ekran, USB Type C girişine sahip olacak.

Google Pixel C tabletin Kasım ayı gibi kullanıcılarla buluşması öngörülüyor ve fiyatı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir