Google Pixel C Tablet Resmi Olarak Tanıtıldı!

Google‘ın dün gerçekleştirdiği etkinlikte tanıtılan, milyonların beklediği yeni Nexus modelleri LG Nexus 5X ve Huawei Nexus 6P modelinin duyurulmasının ardından, Google‘ın yeni tablet pc amiral gemisi modeli Pixel C de resmi olarak tanıtıldı.

teknik destek

Üst seviye tablet pc’ler arasında yer alacak olan Pixel C tablet, oldukça güçlü özellikleriyle rakip modeller için zorlu bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

10.2 inç 308 ppi ekran, NVIDIA Tegra X1 işlemci ve Maxwell GPU ve 3GB RAM ile gelen Pixel C tablet tam bir performans canavarı.

google-pixel-c-goruntu2

32GB veya 64GB dahili hafıza seçeneği bulunan Pixel C tablet, ayrıca Pixel Chromebook modellerinin tüm iyi özelliklerini barındırırken, Chrome OS yerine Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle geliyor.

google-pixel-c-goruntu3

32GB‘lık modeli 499$ ve 64GB‘lık modeli ise 599$‘dan satılacak olan Pixel C tablet‘in, klavye aksesuarı için ise 150$ ücret belirlenmiş.

Önümüzdeki aylarda satışa sunulacak olan Pixel C tabletin Türkiye’de de satılıp satılmayacağı ise henüz belli değil.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir