Google Pixel C Tablet Resmi Olarak Tanıtıldı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google‘ın dün gerçekleştirdiği etkinlikte tanıtılan, milyonların beklediği yeni Nexus modelleri LG Nexus 5X ve Huawei Nexus 6P modelinin duyurulmasının ardından, Google‘ın yeni tablet pc amiral gemisi modeli Pixel C de resmi olarak tanıtıldı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Üst seviye tablet pc’ler arasında yer alacak olan Pixel C tablet, oldukça güçlü özellikleriyle rakip modeller için zorlu bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

10.2 inç 308 ppi ekran, NVIDIA Tegra X1 işlemci ve Maxwell GPU ve 3GB RAM ile gelen Pixel C tablet tam bir performans canavarı.

google-pixel-c-goruntu2

32GB veya 64GB dahili hafıza seçeneği bulunan Pixel C tablet, ayrıca Pixel Chromebook modellerinin tüm iyi özelliklerini barındırırken, Chrome OS yerine Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle geliyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

google-pixel-c-goruntu3

32GB‘lık modeli 499$ ve 64GB‘lık modeli ise 599$‘dan satılacak olan Pixel C tablet‘in, klavye aksesuarı için ise 150$ ücret belirlenmiş.

Önümüzdeki aylarda satışa sunulacak olan Pixel C tabletin Türkiye’de de satılıp satılmayacağı ise henüz belli değil.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir