Google Play Books, Ülkemizde Hizmete Başladı!

Bildiğiniz üzere ülkemiz Google Play Store’un tüm nimetlerinden faydalanamıyor. Ülkemizde bir kullanıcı Google Play mağazasını aktif ettikten sonra, yenilenen Google Play’de yararlanabileceği ana başlıklar “Uygulamalar ve Oyunlar” şeklinde sıralanıyordu. Kısa bir süre önce ise Google’ın Google Play Books servisi ülkemiz kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

teknik destek

Söz konusu servisten dilerseniz Google Play Store çatısı altında yararlanabilirsiniz. Ya da dilerseniz Google Play Books servisini buradan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Kitaplar bölümüne geçiş yaptığımızda ana ekranda “Sizin için Önerilenler ve Diğerleri” şeklinde iki başlık görüyoruz. Üst bölümde sekmeli yapıda ise sırasıyla; “Kategoriler, Ana Sayfa, En Çok Satanlar, Kurgu Kategorisinde Yeni Gelenler, Kurgu Dışı Kategorisinde Yeni Gelenler, Ücretsiz En Popüler” şeklinde.

Herhangi bir kitabı satın almak için üzerine tıkladığınızda sizleri bir sürpriz bekliyor, zira kitap fiyatları ülkemiz para birimi şekli satışa sunulmuş durumda. Ayrıca satın alım işlemi öncesi kitabın ücretsiz örneğini indirme şansına da sahipsiniz. Türkçe dil desteği sunan kitap sayının sınırlı sayıda olduğunu belirtelim.

Dileriz Google’ın cihaz satın alma bölümü de en kısa sürede ülkemizde hizmete sunulur.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir