Google Play Games indir Oyun Video Kayıt Paylaşımı [APK]

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Android telefon ve tabletlerde oynanan oyunların video kayıtlarına ve taktiklerine ulaşabileceğiniz uygulama Google Play Games’ i, Google Play mağazasından ücretsiz indirebilirsiniz. Google Play Games indir adresinden uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Google Play mağaza uygulaması bulunmayan veya güncel sürüme sahip olmayan Android kullanıcıları için Google Play indir sayfamızdan ücretsiz olarak indirebilirler.

Google’ın 2015 yılında duyurduğu, oyun içi oynanış videosunu kaydedebilen YouTube Gaming servisinin ardından, şimdi tüm Android oyuncularının seviye ve puan bilgilerinin tutulduğu Google Play Games servisi güncellendi ve artık oyun için oynanış videosunu kaydedip paylaşabilecek.

Google Play Games indir

GPlay_GameplayRecording_v06_whitewithtext-1
Play Games indir Oyun Video Kayıt Paylaşımı

Son yıllarda mobil cihazların hızlı yükselişiyle, oyun ortamının yavaş yavaş mobile kaymasını sağladı. Bu uygulama özelliği ilk olarak ABD ve İngiltere’de kullanıma sunulmuştu. Daha sonra bir çok ülke kullanıcılarının hizmetine açıldı.

Google Play Games‘te yer alan kayıt butonu sayesinde, oyun sırasında oynanış videosunu 470p veya 720p kalitesinde kaydedebilecek ve paylaşa bileceksiniz. Ayrıca ön yüz kamerası ve mikrofornun da kullanılabildiği bu yeni özellik sayesinde, oldukça basit olan video düzenleme özellikleriyle kaydettiğiniz oyun için oynanış videosunu YouTube hesabınızda paylaşa bileceksiniz.

Kullanıcıların oyun esnasında oynanışı kaydedip, canlı yayın yapmalarına olanak sağlayan bu özellik, indirilme sayısına bakıldığında oyun severlerin oldukça hoşuna gitti anlaşılmaktadır.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Uygulama ile eski ve yeni oyunların kayıtlarına ulaşarak, oyun oynarken zorlanmadan taktiklere ulaşabilirsiniz.

Google‘ın bu özelliğin yer aldığı Google Play Oyunlar uygulamasının güncel sürüme Google Play resmi mağazasından, Google Play Games apk dosyasını ücretsiz indirebilir ve telefonunuza kurabilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir