Google Play Güncelleme Son Sürüm Google Play Store indir

Android cep telefonda ve Android tablette Google Play Store yok nereden nasıl yüklerim? Google Play Store mağaza uygulamasının son sürümü.

Google Play Güncelleme Son Sürüm Google Play Store indir
müşteri hizmetleri

Android için Google Play Store nedir ne işe yarar nasıl yüklenir? 

Google' nin Android cihazlar için çıkardığı eski adıyla Android Market yeni adıyla Google Play' ın son sürümü yayınlandı. Google Play Store güncellemesi henüz cihazlarda OTA üzerinden yayınlanmadı. Manuel yüklemek için önerdiğimiz Google Play indireme adresinden güvenli şekilde uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Google Play mağazasından ücretli veya ücretsiz kitap, müzik, film, oyun ve uygulama indirebilirsiniz. Google Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için Google Play servisine üyeliğinizi yapmanız gerekiyor. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız varsa onla mağazaya giriş yapabilirsiniz.

Üyelik işlemini ister bilgisayardan play.google.com sitesinden "Oturum açın" yazısına tıklayıp açılan bölümden "Hesap oluştur" seçeneği ile, isterse Android cihazınızdan Google Play Store uygulamasını çalıştırarak uygulama üzerinden ücretsiz Google Play hesabı açabilirsiniz.

Android cep telefonu ve tabletler için Google Play Store uygulamasını bu apkmirror.com/wp-content/themes/APKMirror/download.php?id=80515 adresten ücretsiz indirebilirsiniz.

Yükleme sorunlarından dolayı başka bir sürümü denemek isterseniz, Google Play mağaza eski sürümlerini indirmek için Google Play Store indir sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Her hangi bir sorunda önerdiğimiz teknoloji destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Google Play Store indir

Google Play Store indir 6.5.08 son sürüm apk Google Play mağazasından ücretli uygulama veya oyun indirme işlemi için kredi kartı tanımlaması yapılması gerekiyor. İster bir kere tanımlama yaparsınız, ister uygulama satın aldıktan sonra kredi kartı bilgilerinizi hesabınızdan kaldırırsınız.

Google Play Store uygulamasını indirmede yada yüklemede hata alıyorsanız .apk dosyasını cihazınızın dahili depolama veya varsa microSD karta aktarıp o şekilde yüklemeye çalışınız. Unutmadan yüklemeden önce bilinmeyen kaynakların açık olması gerekiyor. Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar.
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismayil esgerov
ismayil esgerov - 10 ay Önce

Iyi

Gökhan.  Etmes
Gökhan. Etmes - 11 ay Önce

Google. play

isi
isi - 1 yıl Önce

Yukluye bilmiremmmm

Ryuklute
Ryuklute - 1 yıl Önce

Yukluye bilmirem

can
can - 1 yıl Önce

Kötüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

Musa
Musa - 2 yıl Önce

Dtyhgj

ömer keskin
ömer keskin - 2 yıl Önce

Çok güzel

sebahat
sebahat - 3 yıl Önce

harika program tesekkurler

Asim dogan
Asim dogan - 3 yıl Önce

Telefonum guncellenmiyor

Okan
Okan - 3 yıl Önce

iPhone 4s e Google play store indirilmiyor mu?

Sudenaz
Sudenaz - 3 yıl Önce

Guzel bir uygulama eger epitaph plus it's guzel

WORLD..LIDER..ATATUR
WORLD..LIDER..ATATUR - 3 yıl Önce

sahane program

Sudenaz
Sudenaz - 3 yıl Önce

Guzellll