Google Play Hizmetleri 8.3 Bir Çok Özellikle Yayınlandı, Hemen İndir

banner186

Google için, Android 6.0 Marshmallow sürümünün de yayınlandığı oldukça yoğun geçen bir ayın ardından, şimdi geliştiriciler başta olmak üzere, kullanıcılar için de bir çok yeniliğin yer aldığı Google Play Hizmetleri 8.3 sürümünü yayınladı. 30 Nisan'da y

Google Play Hizmetleri 8.3 Bir Çok Özellikle Yayınlandı, Hemen İndir

banner192

Google için, Android 6.0 Marshmallow sürümünün de yayınlandığı oldukça yoğun geçen bir ayın ardından, şimdi geliştiriciler başta olmak üzere, kullanıcılar için de bir çok yeniliğin yer aldığı Google Play Hizmetleri 8.3 sürümünü yayınladı. 30 Nisan'da yayınlanan Google Play Services 7.3 sürümüne ait güncellemeyi anlatan eğlenceli tanıtım videosunun yer aldığı ve ilginizi çekebilecek yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Google'ın, uygulama güncellemelerinin takip edilmesini sağlamasının yanı sıra, Android uygulama ve oyunlarına ait, işletim sisteminin tüm imkanlarından API'ler aracılığıyla faydalanılması için yayınladığı Google Play Hizmetleri (Google Play Services) uygulaması, şimdi yeni 8.3 sürümünde de yeni özellikleri bünyesine katarak yayınlandı. google-play-hizmetleri-8-3 Google hesapları haricinde, akıllı kilit ve yakındakiler gibi uzun süredir geliştiricilerin dikkatini çeken ama henüz nasıl bir işleve sahip olacağı bilinmeyen iki özellik te yeni sürümde yer alıyor. Bir diğer önemli özellik ise, profil birleştirme. Yeni sürümde bu da eklenmiş durumda, ancak nasıl çalıştığı konusunda detaylı bilgiye sahip değiliz. Google Play Hizmetleri 8.3 apk dosyasını buradan indirebilirsiniz. Aşağıda Google Play Hizmetleri 8.1 sürümüne ait Google tarafından hazırlanan eğlenceli videoyu da izleyebilirsiniz. YyODgiUZ_YE" width="1000" height="505" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen"> Ayrıca, Google Play Store‘un her zaman en son güncel versiyonlarını bulabileceğiniz Google Play İndir sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Нурлан Мухтаров - 3 yıl önce
ozellikler ne?
Avatar
Metin Pala - 3 yıl önce
bence güzel ama konu içeeeriğinde nasıl olduğunu bilmioruz diorlar
Avatar
Hayrullah Sofuoğlu - 3 yıl önce
Virüs var galiba uyarıyor
Misafir Avatar
Hayrullah Sofuoğlu - 3 yıl önce
Ok . Tşkr.
Misafir Avatar
Andronova.net - 3 yıl önce
Virüs yok. Market dışı uygulama olduğu için uyarı veriyor sadece. İsterseniz, Google Play'de yayınlanmasını da bekleyebilirsiniz. Karar sizin. Ancak dosya sorunsuz.
Avatar
Hasan Hüseyin Özyürek - 3 yıl önce
S3 de yukleyemedim paket çözümlemede hata var dio
Avatar
Muhlis Erdem - 3 yıl önce
bu uygulama hıcbır ıse yaramıyor, cihazımı rootlayıp sıldım bunu
Avatar
erdem - 2 yıl önce
Bu olay store acilmlyorda nazil iner