Google Play Hizmetleri 8.3 Bir Çok Özellikle Yayınlandı, Hemen İndir

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma

Google için, Android 6.0 Marshmallow sürümünün de yayınlandığı oldukça yoğun geçen bir ayın ardından, şimdi geliştiriciler başta olmak üzere, kullanıcılar için de bir çok yeniliğin yer aldığı Google Play Hizmetleri 8.3 sürümünü yayınladı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

30 Nisan’da yayınlanan Google Play Services 7.3 sürümüne ait güncellemeyi anlatan eğlenceli tanıtım videosunun yer aldığı ve ilginizi çekebilecek yazımıza ulaşabilirsiniz.

Google’ın, uygulama güncellemelerinin takip edilmesini sağlamasının yanı sıra, Android uygulama ve oyunlarına ait, işletim sisteminin tüm imkanlarından API‘ler aracılığıyla faydalanılması için yayınladığı Google Play Hizmetleri (Google Play Services) uygulaması, şimdi yeni 8.3 sürümünde de yeni özellikleri bünyesine katarak yayınlandı.

google-play-hizmetleri-8-3

Google hesapları haricinde, akıllı kilit ve yakındakiler gibi uzun süredir geliştiricilerin dikkatini çeken ama henüz nasıl bir işleve sahip olacağı bilinmeyen iki özellik te yeni sürümde yer alıyor.

Bir diğer önemli özellik ise, profil birleştirme. Yeni sürümde bu da eklenmiş durumda, ancak nasıl çalıştığı konusunda detaylı bilgiye sahip değiliz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Aşağıda Google Play Hizmetleri 8.1 sürümüne ait Google tarafından hazırlanan eğlenceli videoyu da izleyebilirsiniz.

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir