Google Play Markette; Galaxy S4 Google Play Edition Niyetine Galaxy S5 Google Play Edition Satışına Başlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz yıl HTC ve Samsung amiral gemisi telefonlarını Google için özel bir yazılımla sadece Google Market üzerinden satışa sunmuştu. HTC One ve Galaxy S4’ün tüm donanımsal özellikleri aynı kalmak koşuluyla saf Android deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için çıkartılan bu sürümün saf Android barındırmasından dolayı en güncel telefonlar olarak lansmanı yapıldıysa da Nexus cihazların bu telefonlardan çok daha evvel Android güncellemesi aldığına da zaman içinde şahit olduk.

teknik destek

Dün gelen habere göre Samsung Galaxy S5 model telefonunu Google Play Edition olarak hazırlayarak yine Google Mrket üzerinden satışa sundu; fakat ortada büyük bir karmaşıklık vardı. Galaxy S5 fotoğrafı olan online storeda ürün bilgisi olarak Galaxy S4’ün bilgileri bulunmaktaydı.

Aşağıdaki ekran görüntüsüne göre Galaxy S5 görünümünde Galaxy S4 Google Play Edition modeline sahip olabilirsiniz! Bunun yanında Moto G Google Play Edition, Sony Xperia Z Ultra Google Play Edition (ki bu çok büyük bir sürpriz oldu), LG G Pad 8.3 Google Play Edition ve HTC One M( Google Play Edition modellerinin de satışa başladığını görebiliyoruz. Fiyatlar henüz açıklanmamış olsada gün içinde sizlere fiyat güncellemesi konusunda bilgi vereceğiz.

Samsung-Galaxy-S5-Google-Play-edition-Play-Store-640x428

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir