Google Play Müzik yeni radyosu herkese açık

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Google Play Müzik'in yeni yayın radyosu tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Google yaptığı yeni güncelleme ile Android kullanıcıları sevindirdi. Uygulamayı mağazadan indirebilirsiniz.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google; kullanıcılarına çeşitli kategorilerde uygulamalar sunuyor. Gmail, Google Haritalar, Google Chrome bunların en bilinenleri. Müzik radyosu uygulaması da geliştiren Google; kalitesiyle bu konuda da rakipleriyle kıyasıya mücadele ediyor.

Google Play Müzik’in kullanıcılarına sundukları! Google Play Müzik kullanıcılarına sevdikleri parçaları Android ve web üzerinden keşfetme, dinleme ve diğer kullanıcılar ile paylaşma imkanı sunuyor. Google Play Müzik uygulamasına iki üyelik türüyle erişim mümkün; tam erişim ve standart üyelik. Bu uygulama ile milyonlarca şarkı ve oynatma listesi kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Standart üyeler ve tam erişim hakkına sahip olanlar oluşturdukları müzik koleksiyonlarını diledikleri yerde, diledikleri zaman dinleyebilme imkanına erişiyor.

Yeni Google Play Müzik indir dene

Google Play Müzik tarafından standart ve tam erişime sahip üyelere çeşitli haklar sunuluyor. Kullanıcılar binlerce şarkıya erişebilme hakkına sahip oluyor. Şarkılara çevrimdışıyken de erişim sağlanabiliyor. Kullanıcılar müzik keyifleri reklamlar ile bölünmeden müzik dinleyebiliyorlar. Her kullanıcı Google Play’den dilediği müziği satın alabilme hakkına sahip oluyor. www.andronova.net

Google Play Müzik yeni radyosu herkese açık

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google Play Müzik tam erişim özellikleri

Google Play Müzik radyosuna tam erişim hakkına sahip olan kullanıcılar, standart üyelere göre daha farklı haklara sahip oluyorlar. Bunların başında sınırsız şarkı dinleyebilme özelliği geliyor. Kullanıcılar istediği şarkılardan oluşan özel listeler oluşturabiliyor. Ayrıca kullanıcılara beğenileri doğrultusunda akıllı şarkı önerileri sunuluyor. Google Play bu uygulama sayesinde herkesin dilediği zaman sınırsız şarkı dinleyebilmesine olanak sağlıyor.


Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2017, 17:08

ETİKET:
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir