Google Play Services 6.5 Versiyonu Geliştiriciler İçin

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google Play Services 6.5 Versiyonu Artık Geliştiriciler İçin Hazır! Çok Şey Değişti!

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google, Android uygulama geliştiricileri için Google Play Hizmetleri 6.5 versiyonunu yayınladı. Bazı hatalı/sorunlu şeylerin düzeltildiği her güncellemede ciddi değişiklikler yapılıyor.

Google Play Services 6.5 Versiyonu Geliştiriciler İçin

Google Play Hizmetleri 6.5 versiyonuyla geliştiriciler, Gingerbread ve üstü Android versiyonu yüklü akıllı telefonlar ve tablet pc’ler için daha iyi uygulamalar geliştirebilecekler. Güncellemeyle geliştiriciler çok daha esnek imkanlarla, Google’ın Drive, Maps, Fit ve Wallet ile API’lerini yönetip kullanabilme imkanına da erişiyorlar.

Yeni Play Hizmetleriyle, geliştiriciler kullanıcılara uygulamanın yüksek miktarda veri ihtiyacı olması durumunda güç kaynağına bağlanmaya ihtiyaç olduğunu ve/veya operatör veri iletişimi değilde Wi-Fi ağına bağlanılması gerektiğini söyleyebilecekler. Bunun yanı sıra kullanıcıların bekleyen yüklemeleri iptal edebilmeleri ve yüklemeye sonradan devam edebilmeleri sağlanıyor. Geliştiriciler ayrıca boş dosyaları oluşturma ve özelliklerini değiştirme imkanına da sahipler.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak